O firmie

Naszą misją jest kompleksowa, profesjonalna i dobra księgowa obsługa podmiotów gospodarczych w zakresie outsourcingu kadrowo-płacowego oraz księgowego. Chcemy budować długotrwałe relacje z Klientami, które będą oparte na zaufaniu, profesjonalnym podejściu i pełnym zaangażowaniu w sprawy księgowe.

Mamy elastyczne i indywidualne podejście do spraw kadrowych i księgowych swoich Klientów. Korzystamy z innowacyjnych podejść do pracy z Klientem: wprowadziliśmy księgowość on-line, zdalny pulpit, wymieniamy na bieżąco dane księgowe.

Biuro Rachunkowe dysponuje trzema zespołami doświadczonej kadry pracowniczej. Dodatkowo korzystamy ze stałej i bieżącej współpracy z Kancelarią Radców Prawnych.

Posiadamy wszelkie niezbędne dokumenty,  polisy, zaświadczenia oraz certyfikaty, które gwarantują i poświadczają bezpieczeństwo korzystania z naszych usług (m.in. Certyfikat Rzetelnego Biura Rachunkowego, Certyfikat MF 4510/2003, OC)

Nasza oferta jest skierowana do Klientów, którzy:

  • aktywnie działają na rynku, a specyfika i zakres prowadzonej działalności wymusiły zorganizowanie wyodrębnionej komórki zajmującej się księgowością i kadrami;
  • potrzebują pomocy księgowej w zakresie rozpoczęcia działalności i doradztwa podatkowego z tym związanego;
  • potrzebują pomocy księgowej w zakresie wyprowadzenia zaległości w US i ZUS;
  • poszukują alternatywnych źródeł finansowania w postaci pozyskania środków z funduszy unijnych;
  • pracowali za granicą i chcą uzyskać zwrot podatku.
  • oraz innych, którzy potrzebują rzetelnej i sprawdzonej obsługi księgowej.