Księgowość zdalna

Biuro Rachunkowe Agnieszka Sikora dla zapewnienia swoim Klientom komfortu i szanując ich czas posiada nowoczesne systemy teleinformatyczne.
Dbając to, aby ograniczyć konieczność wysyłki dokumentów tradycyjną pocztą lub osobistego pojawiania się w biurze do minimum wprowadziliśmy do swojej oferty szereg usług takich jak:

  • księgowość on-line,
  • zdalny pulpit,
  • bieżąca wymiana danych księgowych poprzez korzystanie z platformy internetowej.

Dzięki tym innowacyjnym rozwiązaniom nasi klienci nie muszą już zbierać wszystkich dokumentów i wysyłać ich do Biura Rachunkowego pocztą poleconą.
Każdy klient po rozpoczęciu współpracy otrzymuje od naszego biura dane logowania do internetowej platformy SALDEO. Po otrzymaniu faktury lub innego dokumentu wystarczy otrzymaną fakturę przesłać do nas pocztą e-mail na swój indywidualny adres SALDEO lub dodać przez przeglądarkę internetową. Dokument natychmiast jest widoczny w systemie zarówno dla Państwa jak i naszego Biura Rachunkowego.

Dzięki platformie SALDEO na bieżąco mają Państwo również wgląd w finanse swojej firmy, dostęp do statystyk oraz podsumowań finansowych.

Biuro Rachunkowe Agnieszka Sikora do dyspozycji klientów oddaje również usługę połączenia się przez zdalny pulpit, dzięki czemu wszystkie operacje są robione używając komputera lub systemów informatycznych Klienta, co ma kluczowe znaczenie dla bezpieczeństwa niektórych transakcji.

księgowość zdalna