Dlaczego my?

nie fakturujesz = nie płacisz

Zdajemy sobie sprawę z faktu, że zaczynając prowadzenie własnej firmy, prowadzenie księgowości stanowi istotny koszt początkowy – dlatego proponujemy Państwu rozliczanie zależne od ilości dokumentów, które podlegają księgowaniu.

Jako pierwsi na rynku wprowadziliśmy usługę tworzenia i wysyłki pliku JPK (Jednolity Plik Kontrolny, obowiązek od 2018 r.), której cena zależy od ilości faktur – naszym celem jest maksymalne odciążenie dopiero rozwijających się firm, aby ułatwić im rozwój i przyspieszyć generowanie przychodów.

oszczędność czasu

Korzystając z naszych usług oszczędzasz czas – staramy się zrobić jak najwięcej we własnym zakresie, a od Państwa wymagamy jedynie dostarczenia dokumentów do księgowania.
Ten proces również uprościliśmy do maksimum – wszyscy nasi klienci otrzymują dedykowany adres e-mail – wystarczy zrobić zdjęcie faktury telefonem i je wysłać.

Nasze biuro rachunkowe zrobi całą resztę.

 

 

 

zaufanie i profesjonalizm

Chcemy budować długotrwałe relacje z Klientami, które będą oparte na zaufaniu, profesjonalnym podejściu i pełnym zaangażowaniu w sprawy księgowe. Poznajemy każdego naszego Klienta, specyfikę jego działalności i na jej podstawie sugerujemy i doradzamy decyzje. Nie akceptujemy podejścia „bezmyślnej księgowości”, która zajmuje się wyłącznie wpisaniem w odpowiednią rubrykę podawanych przez Klienta informacji – jeśli coś budzi nasze wątpliwości, jesteśmy proaktywni, staramy się zrozumieć problem i rozwiązać go w bezpieczny dla Klienta oraz zgodny z prawem sposób.

Doradztwo i pomoc

Jako nasi Klienci, możecie Państwo w każdej chwili skorzystać z wiedzy wszystkich naszych pracowników o różnych specjalizacjach, zadając pytanie mailowo lub po prostu dzwoniąc.

Uzyskujecie Państwo dostęp rozwiązań i wiedzy, których znalezienie byłoby dla Państwa czasochłonne oraz kosztowne.

 

Pomysłowość I proaktywność

Jeśli nasi księgowi zauważą możliwość obniżenia kosztów Klienta lub uproszczenia jego finansów sami zwrócą się do Państwa w celu omówienia możliwych rozwiązań oraz przedstawią płynące z nich korzyści.

Nie musicie Państwo samodzielnie widzieć, czego potrzebujecie – nasi księgowi z wieloletnim doświadczeniem sami sprawdzą możliwości oraz skontaktują się z Państwem..

 

odpowiedzialność

Korzystając z naszych usług rozwiązujecie Państwo problem odpowiedzialności za błędy księgowe czy niedotrzymanie terminów złożenia dokumentów księgowych. Wszystkie ewentualne kary naliczane przez Urzędy będą pokrywane z naszej polisy OC.

Jeśli popełnimy błąd, nie uciekamy od odpowiedzialności, a sytuację rozwiązujemy możliwie szybko i mając na uwadze szczególnie dobro naszego Klienta.