photo-5

WITAMY NA NASZEJ STRONIE 

Biuro księgowe Katowice, Biuro księgowe Siemianowice, Dobra księgowa Katowice

Zapraszamy Państwa do skorzystania z usług biura księgowego w Katowicach. Obsługujemy obszary Katowic, Siemianowic Ślaskich oraz miejscowości ościennych.

Nasza oferta jest skierowana do wszystkich Klientów, którzy od swojej księgowej lub biura księgowego oczekują kompleksowej i profesjonalnej obsługi. Naszą misją jest dobra księgowa obsługa podmiotów gospodarczych i wspomaganie ich w obsłudze pełnego zakresu ich potrzeb księgowych.

Nasze biuro księgowe w Katowicach obsługuje wielu klientów, którzy zaświadczyli o naszych kompetencjach (zobacz rekomendacje).

Misja naszego Biura Rachunkowego:

 • kompleksowa, profesjonalna i dobra księgowa obsługa podmiotów gospodarczych w zakresie outsourcingu kadrowo-płacowego oraz księgowego;
 • budowanie długotrwałych relacji z Klientami opartych na zaufaniu, profesjonalnym podejściu i pełnym zaangażowaniu w sprawy księgowe Klienta.

Oferta Biura Rachunkowego skierowana jest do:

 • Klientów, którzy aktywnie działają na rynku, a specyfika oraz zakres prowadzonej działalności wymusiły zorganizowanie wyodrębnionej komórki zajmującej się księgowością i kadrami;
 • Klientów, którzy potrzebują pomocy księgowej w zakresie rozpoczęcia działalności i doradztwa podatkowego z tym związanego;
 • Klientów, którzy potrzebują pomocy księgowej w zakresie wyprowadzenia zaległości w US i ZUS;
 • Klientów, którzy poszukują alternatywnych źródeł finansowania w postaci pozyskania środków z funduszy unijnych;
 • Klientów, którzy pracowali za granicą i chcą uzyskać zwrot podatku.

Mocne strony Biura Rachunkowego:

 • elastyczne i indywidualne podejście do spraw kadrowych i księgowych swoich Klientów;
 • innowacyjne podejście do pracy z Klientem – księgowość on-line, zdalny pulpit, bieżąca wymiana danych księgowych poprzez korzystanie z platformy   SALDEO;
 • trzy zespoły doświadczonej kadry pracowniczej;
 • bieżąca współpraca z Kancelarią Radców Prawnych;
 • posiadany Certyfikat Rzetelnego Biura Rachunkowego;
 • posiadany Certyfikat MF 4510/2003;
 • posiadana polisa OC

USŁUGI KSIĘGOWE

Księgowość dla firm

Usługi księgowe naszego biura skierowane są do Firm jednoosobowych jak również spółek, fundacji i stowarzyszeń. Sporządzamy dokumentacje do założenia działalności gospodarczej oraz w przypadku jej likwidacji.

Outsourcing kadrowo-płacowy

To pełna oferta przejęcia od Klienta spraw związanych z zatrudnianiem i zwalnianiem pracowników. Rozliczamy PFRON oraz zasiłki dla zatrudniających powyżej 20 pracowników.

Outsourcing księgowy

To pełna oferta przejęcia od Klienta działu księgowego, w tym nadzór poprzez możliwość zdalnej obsługi księgowej.  

Pozyskiwanie funduszy unijnych

Oferta obejmuje usługi i opiekę dobrej księgowej przy sporządzaniu dokumentacji i wniosków do pozyskiwania środków unijnych, a także proces obsługi projektu inwestycyjnego na cały okres jego trwania.

Obsługa księgowa klienta indywidualnego

Biuro księgowe w Katowicach oferuje usługi księgowe dla osób indywidualnych nie prowadzących działalności, w tym rozliczanie podatków od spadków i darowizn, czynności cywilnoprawnych, ryczałtu z najmu oraz deklaracji rocznych i VAT z budownictwa.

Rozliczenia roczne osób indywidualnych pracujących za granicą

Sporządzanie rozliczeń rocznych z uwzględnieniem dochodów uzyskiwanych z pracy za granicą m.in z Holandii, Niemiec, Wielkiej Brytanii. Przygotowujemy dokumentację niezbędną do odzyskania podatku zapłaconego za granicą.
Nasi klienci odnaleźli nas po frazach:
biuro księgowe Katowice,
biuro księgowe Siemianowice,
księgowa Katowice,
dobra księgowa Katowice.
Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.